+48 513 253 253 kontakt@litepage.pl

Czy warto używać kreatora stron internetowych?

Jeżeli jesteś młodym przedsiębiorcą który niedawno założył swoją firmę z całą pewnością będziesz zastanawiał się nad założeniem strony internetowej. Nie każdy musi umieć stworzyć witrynę samodzielnie więc trzeba się zdecydować albo na kreator stron www albo agencję IT.

kreator stron www

Kreator stron www

Stron oferujących kreatory online jest coraz więcej. Do wyboru takiego rozwiązania zachęca cena która na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo atrakcyjna. „Stwórz stronę za darmo” albo „skorzystaj z darmowego kreatora stron www” to tylko dwa hasła mające skusić nas z korzystania z oferty. Niestety o ile rzeczywiście sam koszt stworzenia stworzenia strony internetowej jest bardzo niski albo nie ma go wcale to potem co miesiąc ponosimy koszty związane z utrzymaniem witryny zrobionej za pomocą kreatora. I tak miesięczna kwota posiadania strony zaprojektowanej na jednym z popularniejszych portali to 80 zł. Wydaje się to dość mało ale w skali rok to prawie 1000 zł. Trzeba oczywiście wziąć pod uwagę to, że tą stronę będziemy musieli zaprojektować sami co wcale nie jest takie proste. Niewątpliwą zaletą jest satysfakcja ze stworzonej samodzielnie witryny. Oczywiście pod warunkiem, że starczy nam cierpliwości i samozaparcia.

Agencja IT

Skorzystanie z usług agencji na pewno, przynajmniej na początku będzie bardziej kosztowne. Koszt stworzenia strony www waha się od 500 do nawet kilku tysięcy złotych. Wszystko zależy jak bardzo rozbudowaną potrzebujemy witrynę. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że opłatę ponosimy jednorazowo a później utrzymujemy tylko serwer i witrynę. Powierzając stworzenie strony internetowej mamy pewność, że będzie miała nowoczesny wygląd, będzie funkcjonalna i dostosowana do dzisiejszych standardów. Dodatkowym plusem jest wsparcie techniczne przynajmniej na początku naszej przygody ze stroną. Warto skorzystać też z oferty umożliwiającej dostosowanie witryny do naszych potrzeb. Prawdopodobnie będzie to trochę droższe rozwiązanie ale efekt końcowy będzie zdecydowanie bardziej zadawalający.

Kreator stron czy Agencja?

I jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Biorąc jednak pod uwagę długoterminowe koszty, pewność realizacji i jej profesjonalizm warto skorzystać z oferty dobrej agencji. Dostaniemy dobry produkt z jednorazową opłatą dostosowany do naszych potrzeb.

Zastanawiasz się jaki byłby koszt stworzenia strony www u nas? Wypełnij krótki formularz i otrzymaj bezpłatną wycenę – FORMULARZ

Skontaktuj się z nami!

MEGA-TECH

ul. Rudzka 18

93-457 Łódź

Telefon

skrzynka pocztowa
5/5 - (2 votes)