+48 513 253 253 kontakt@litepage.pl
projektowanie stron www

Tani i niezawodny hosting dla Twojej firmy

Nie posiadasz hostingu? Posiadasz hosting ale nie jesteś zadowolony z ceny, którą za niego płacisz, jego parametrów czy obsługi technicznej w razie problemów? Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. 

Co to jest hosting?

Hosting to udostępnienie miejsca na komputerze (zwanym serwerem) podłączonym do Internetu. Teoretycznie serwerem mógłby być każdy komputer znajdujący się w domu ale dla użytkowników stron internetowych istotne jest aby dostęp do nich był przez cały czas. Dlatego tak ważne jest, aby serwery na których będzie umieszczona nasza witryna działały stabilnie i niezawodnie.

host

Cennik

Istotnymi parametrem przy wyborze pakietu hostingowego jest: wielkość powierzchni dyskowej, obecność dysku SSD czy certyfikatu SSL. Ostatni parametr jest szczególnie ważny pod kątem optymalizacji i pozycjowania strony.

Przedstawiamy cennik oferowanych przez nas usług hostingowych. 

  • LitePage Start to pakiet przeznaczony dla osób, którym wystarczy prosta strona do zaprezentowania oferty swojej firmy lub portfolio.
  • LitePage Optimum sprawdzi się szczególnie przy prowadzeniu małej firmy, która korzysta ze skrzynek pocztowych i baz danych.
  • LitePage Business to pakiet, który powstał z myślą o większych firmach potrzebujących znacznej przestrzeni dyskowej.

 

Skontaktuj się z nami!

    *pola wymagane

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na pytania oraz kontynuowania korespondencji elektronicznej. Podane dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, jeśli będzie to wymagane. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla prowadzenia korespondencji.

    Administratorem danych osobowych jest firma MEGA-TECH Krzysztof Hibner. Przeczytaj więcej w naszej Polityce prywatności .