+48 513 253 253 kontakt@litepage.pl

Wszystko o Google Moja Firma

Posiadanie konta Google Moja Firma jest bardzo ważne dla przedsiębiorstwa. Głównie służy ono do promowania lokalnego firmy w Internecie. O tej i o innych zaletach przeczytasz w poniższym artykule.

GMF

Google Moja Firma – informacje ogólne

Konto w GMF i jego prawidłowe prowadzenie sprawia, że Twoja firma jest lepiej widoczna (albo w ogóle widoczna) w organicznych wynikach wyszukiwania. Szczególnie przydaje się to w miejscowościach, gdzie konkurencja jest duża. Nie tylko pomaga pokazać się w Internecie ale również zaprezentować ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia czy mapkę, która ułatwi użytkownikowi dotarcie do lokalizacji firmy.

Google Moja firma – dla kogo?

Być może zastanawiasz się czy GMF jest dla Ciebie? Oczywiście, że tak. Są działalności dla których jest ono szczególnie ważne jak np. fryzjer, kosmetyczka, hydraulik, mechanik samochodowy czy dentysta ale na pewno bez względu w jakiej jesteś branży posiadanie GMF nie zaszkodzi a może tylko pomóc. Google Moja Firma może być za równo uzupełnieniem strony internetowej jak i również samodzielną wizytówką.

Google Moja Firma – co możemy pokazać?

Poprzez GMF firma może pokazać użytkownikowi wiele istotnych informacji takich jak:

  • Adres siedziby
  • Mapkę dojazdu
  • Opinie na temat firmy
  • Godziny otwarcia
  • Zdjęcia
  • Odnośnik do strony Internetowej
  • Promocje
  • Formularz kontaktowy

Google Moja Firma – jak założyć profil?

Bezwzględnie, aby założyć konto na GMF musimy posiadać adres fizyczny firmy. Na adres ten przyjdzie pocztówka z kodem weryfikacyjnym. Rejestrację zaczynamy na Google Moja Firma. Nie musimy posiadać konta gmail, możemy mieć konto pocztowe na własnej domenie. Nie jest konieczne również posiadanie własnej strony internetowej chociaż oczywiście warto ją mieć – więcej tutaj.

Google Moja Firma – podsumowanie

Posiadanie wizytówki w GMF jest niezmiernie ważne przy budowaniu widoczności lokalnej firmy. Tak naprawdę stosowanie się do kilku wskazówek jest kluczem do sukcesu. GMF to bardzo dobre rozwiązanie, dla małych przedsiębiorstw, które nie mają stron internetowych, a chcą pojawiać się w wyszukiwarce i być obecne w Mapach Google.

Skontaktuj się z nami!

MEGA-TECH

ul. Rudzka 18

93-457 Łódź

Telefon

skrzynka pocztowa
5/5 - (2 votes)